قیمت پوند در بازار ایران امروز

برای اطلاع از قیمت پوند در بازار روز ایران در #date ادامه مطلب را ببینید.

 

 با وجود نواساناتی که این روز ها نرخ پوند و دلار مواجه شده اندجهت اطلاع قیمت پوند در تهران توسط صرافی جوان  اعلام می گردد.

1397/05/17

نمودار قیمت پوند روزانه ، هفتگی ، ماهانه

نمودار قیمت پوند بر اساس روز ، هفته ، ماه ، سال

 

 

1396/12/17

پیش بینی قیمت پوند

به نقل از بانکداران ۲۴ (Banker)،پوند بعد از اعلام نتایج همه پرسی ۲۳ ژوئن انگلیس، هفته بی ثباتی را پشت سر گذاشته است. چنین سیری به هحتمال زیاد باز هم در سه ماهه سوم اتفاق خواهد افتاد، به این دلیل که سایه بریگزیت هنوز هم بر اقتصاد انگلیس سنگینی می‌کند و بانک مرکزی انگلیس را مجبور می سازد سیاست تسهیل پولی را توسعه دهد.

1396/09/29

دلایل افت قیمت پوند چیست؟

بعد از  همه‌ پرسی بریتانیا به منظور بیرون انداختن آن از اتحادیه اروپا، پوند بریتانیا به مدت زمان چهار ماه می باشدکه کاهش یافته است. قیمت پوند در ۳۱ سال گذشته به کمترین میزان ممکن خود رسیده است. به گزارش رویترز انگلیس بعد از بیرون رفتن از اتحادیه اروپا و احتمال اینکه  نرخ بهره از طرف  بانک مرکزی آمریکا تقویت شود  قیمت  پوند انگلیس در مقایسه با چندین دهه پیش بسیار کاهش داشت.

1396/04/09

تثبیت قیمت پوند در روز تعطیلی بازارهای جهانی

تثبیت قیمت پوند در روز های تعطیل از طریق بانک مرکزی اعلام گردید. قیمت پوند انگلیس در روز تعطیل بازارهای جهانی دچار هیچگونه تغییری در ارزش خود نشده است. قیمت پوند در این روز ها ثابت می باشد. ارزش هر پوند انگلیس در روز تعطیلی که در بازار جهانی سپری شد 42,272 ریال معامله می شد و هیچگونه افزایشی را به همراه نداشت.

تثبیت قیمت پوند می تواند باعث توسعه در سرمایه گذاری های جهانی شود. در صورتی که قیمت پوند و همچنین ارز های دیگر در بازار ثابت باشد، افراد و یا حتی شرکت ها نگرانی نسبت به کاهش و یا افزایش قیمت ها نخواهند داشت. در شرایطی که قیمت پوند و دیگر ارزهای خارجی دارای نرخ ثابتی باشد، عملکرد و کار آرایی آن در توزیع منابع جهانی ضعیف خواهد بود.

 

تثبیت قیمت پوند

 

در روز تعطیل  بازار جهانی علاوه بر ثابت بودن قیمت پوند، ارزهای دیگری هم دارای قیمت ثابت و بدون تغییری در بازار بودند.  با توجه به گزارش ارائه شده از طرف  ایرنا، در پی تثبیت قیمت پوند،  ارزش هر دلار آمریکا 32,440 ریال،  هر یورو 36,445 ریال  اعلام گردید. به علاوه هر روپیه هند 504 ریال، فرانک سوئیس 33,400 ریال، کرون نروژ 3,890 ریال، کرون دانمارک 4,910 ریال، کرون سوئد 3,715 ریال،  درهم امارات متحده عربی8,828ریال، دینار کویت 106,775 ریال، لیر ترکیه 9,062 ریال و........ نیز در روز تعطیل بازار جهانی قیمت گذاری شد و ثابت ماند.

 

1396/04/04

حواله به انگلستان

 

 

چنانچه که شما قصد داشته باشید وجوهی را به حسابی در کشور انگلستان واریز نمایید بایستی بگوییم که دیگر نگران نباشید چرا که مجموعه صرافی جوان قادر است این کار را برای شما از وجوه و حسابی که در انگلیس دارد برای شما انجام دهد. حال قصد داریم که در اینجا برای شما انواع گوناگون حواله به انگلستان را بیان نماییم. مدت زمانی که برای حواله به انگلستان طول میکشد بین 1 الی 2 روز میباشد که در این مدت پوند به انگلستان نیز حواله میگردد. البته لازم به ذکر است که بگوییم در اغلب موارد این حواله در همان روز کاری انجام میگردد.

حال بایستی بیان نماییم  که حواله به انگلستان دارای انواع گوناگونی میباشد. که با این حال ما بطور کلی حواله به انگلستان را به دو دسته اصلی تقسیم مینماییم  که به این دو صورت انجام میگیرد.

  • اولا حواله به انگلستان از نوع  حواله حساب به حساب
  • ثانیا  حواله به شکل واریز وجوه نقد به حساب بانکی

میزان کارمزدی که حواله به انگلستان دارد چقدر میباشد؟ 

 

صــرافــى جــوان تنها صرافى ميباشد كه حواله هاي پوندي را بدون كارمزد انجام ميدهد.

ارز انتقال

این که در حواله  به  انگلستان  بایستی بدانیم که ارز مورد انتقال پوند انگلیس میباشد.  در صورتی که قصد داشته باشید واحد دیگری غیر از پوند را به انگلیس حواله دهید بایستی در وهله اول از شرایط صرافی مطلع گردید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.  صرافی جوان وجه شما را از منابعی پرداخت خواهد کرد که ۱۰۰٪ مالیات آن پرداخت شده و توسط ایجنت های رسمی انتقال انجام میشود.

1396/03/24

انتقال ارز به انگلستان

 

 

صرافی جوان با توجه به تجربه و سابقه ای درخشان در خصوص انتقال دادن ارز به سایر کشورها دارد  و همچنین با درنظر داشتن  روابط گسترده ای با شرکتهای مختلف دارا میباشد توانسته که برای شما متقاضیان عزیز نیز امکاناتی را از قبیل انتقال ارز به سایر کشورها از جمله انتقال ارز به انگلستان و همچنین پرداخت های الکترونیکی را با  با شرکت های هم گروه خود ، برآنست که امکان انتقال پول و پرداخت آنلاین هزینه ها در انگلستان را با سرعت بالا، قیمت مناسب، راهنمایی های کامل، پشتیبانی قوی و پیگری عالی برای شما فراهم کرده و در راستای پیشبرد اهداف نوین و پاسخگویی به نیازهای مالی متفاوت شما در انگلستان آماده است.

راههای انتقال ارز به انگلستان

انتقال ارز به بانک (سوئیفت) انگلستان

جهت انتقال ارز به حساب بانکی ، اطلاعاتی مثل شماره حساب، Sort Code  حساب (کد اختصاصی برای ارسال پول به حساب های بانکی انگلستان ) نام   برای آن موقع که  که دریافت کننده انتقال  ارزی قادر به دریافت وجه نقد نیست حال اعم از این که برایش امکانم ندارد یا مایل به دریافت وجه نقد نمیباشد  (مثل پرداخت هزینه دانشگاه و ...) علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ای که میشود ، بهترین گزینه محسوب میگردد.

انتقال  وسترن یونیون که از راههای رایج  بمنظور ارسال سریع و انتقال فوری ارز به انگلستان و سایر کشورهای خارجی ، در سراسر دنیا  و به ویژه ایران به شمار میرود. شما این امکان را خواهید داشت که  از هر نوع ارز مثل پوند و به هر مقداری  آن را (همچنین مبالغ کم )، بدون احتیاج به دارا بودن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای گیرنده ، به شکل وجوه نقدی در کمتر از یک 1 روز کاری و با اطمینان و خیال آسوده، به گیرنده خود در انگلستان برسانید و کلیه پروسه و مراحل برای انتقال ارز به انگلستان را با اطمینان خاطر به شکل آنلاین دنبال نمایید.

حواله مانی گرام

انتقال ارز از راه سیستم مانی گرام، جدا از افتراق هایی جزئی، کاملا شبیه حواله وسترن یونیون است. برای انتقال ارزبه انگلستان یا همان انتقال پوند به شکل فوری  توسط مانی گرام، دیگر احتیاجی  به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی  نمیباشدو نیز ضمن سادگی و امنیت با کم کردن  مراحل ومدت زمان انتقال ارز  ، یکی از برترین و بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال ارز بویژه انتقال ارز به انگلستان به حساب می آید.

1396/03/24

بازگشت قیمت پوند و یورو به مسير صعودي

قیمت یورو و پوند در مراکز مبادله های  ارزی در این هفته دارای نوسان هایبوده است و  قیمت آنها رو به کاهش بوده است. بانک مرکزی نرخ  امروز  هر پوند انگلیس را بدون افزایش اعلام کرد و با نرخ 4،830 تومان خرید و فروش می شود و هر یورو با  0/05  کاهش  نسبت به روزهای گذشته  با نرخ  4،238 تومان در بازار عرضه می شود.

یورو

همانطور که در دو هفته پیش   انتظار می رفت نمودار یورو در مقابل دلار مسیر صعودی خود را طی نمود.در این شرایط ما مقاومت بالایی برای یورو درمقایسه با  دلاردر نظر گرفته ایم. این استحکام و پایداری در هفته های آینده شاید  نوسان های منفی برای یورو ایجاد کند. قیمت  یورو با توجه به روز رسانی و رشد یورو در بازارهای جهانی، مسیر صعودی پیدا خواهد کرد وامروز به رکورد 4،238 تومان رسیده است. مشخص است که  قیمت یورو امروزه   از ارزش جهانی آن ها تاثیر می پذیرد. همچنین هفته آینده ما برای قیمت  یورو در ایران  نوسانات تندی را تصور می کنیم.

پوند صعودی

پوند

نرخ  پوند انگلیس در مقایسه با  دلار آمریکا در هفته پیش در نمودار بسیار پر نوسان بود و تلاطم زیادی  را تجربه کرد داشت و پیش بینی ما این است که شاید با نوسان های منفی در پوند انگلیس رو به رو شویم.

 

1396/03/22

کسری بودجه بریتانیا به ۱۰.۴ میلیارد پوند رسید

 

بر اساس گزارش اداره آمار ملی بریتانیا که انتشار یافت، کسری بودجه این منطقه در ماه آوریل سال جاری میلادی ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون پوند می باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۱۳. ۱ درصد افزایش داشته است.

1396/03/07

صرافی های شهر هاي انگلستان

 

 

صرافى درآکسفورد
‎صرافى درواتفورد
‎صرافى دروارینگتون
‎صرافى درووستر
‎صرافى دروالسال
‎صرافى دروست برومویچ
ا‎صرافى درستوک-آن-ترنت
ا‎صرافى درسلاو، انگلستان
‎صرافى دراکستر
‎صرافى درولورهمپتون
‎صرافى درولز

صرافى در کمبریج‌شایر

‎صرافى درولینگ‌بورو
‎صرافى درویسبچ

‎صرافى دربرادفورد
‎صرافى دربرایتون

صرافى دربرایتون اند هوو
‎صرافى دربیرمنگام
‎صرافى درپورتسموث
‎صرافى درپرستون
‎صرافى درپلیموث
‎صرافى درپیتربورو
‎صرافى درترورو
‎صرافى درترافورد
‎صرافى درتیمساید
‎صرافى درچستر
‎صرافى درچلتنهام
‎صرافى درچلمزفورد
‎صرافى دردورام
‎صرافى درداربی
‎صرافى دردارلینگتون
‎صرافى دردوزبری
‎صرافى دردونکاستر
‎صرافى درریپون
‎صرافى درساوتند-آن-سی
‎صرافى درساوت‌همپتون
‎صرافى درسالزبری
‎صرافى درسالفورد
‎صرافى درساندرلند، تاین و ور
‎صرافى درسیتی ویکفیلد
‎صرافى درسیتی کنتربری
‎صرافى درشفیلد

‎صرافى دروست‌مینستر
‎صرافى درفلیت،همپشر

‎صرافى درکاونتری
‎صرافى درکارلایل
‎صرافى درکورنوال
‎صرافى درکولچستر
‎صرافى درکراولی، انگلستان
‎صرافى درکلیتون، منچستر
‎صرافى درکمبریج
‎صرافى درکنتربری
‎صرافى درکیلی
‎صرافى درکینگستون آپون هال
‎صرافى درگریت یارموث
‎صرافى درگریز، انگلستان
‎صرافى درگلاستر
‎صرافى درگیتس‌هد
‎صرافى درگیلدفورد
‎صرافى درلوتون
‎صرافى درلندن
‎صرافى درلنکستر
‎صرافى درلیورپول
‎صرافى درلیچفیلد
‎صرافى درلیدز
‎صرافى درینکلن، انگلستان
‎صرافى درمنچستر

صرافى درناتینگهام
‎صرافى درنوریچ
‎صرافى درنانیتون
‎صرافى درنیوکاسل
‎صرافى درنیوکاسل-آندر-لایم
‎صرافى درهادرزفیلد
‎صرافى درهارپورهی
‎صرافى درهارتل‌پول
‎صرافى درهیستینگز
‎صرافى دريورک

1395/10/13

خرید پوند انگلستان و کاهش 20 درصدی

 

 

با توجه به موقعیتی که اکنون ارزش پوند نسبت به ارزهای دیگر در انگلستان کاهش یافته است ، از سوی دیگر تورم در این کشور در سریع‌ترین زمان ممکن که  از نوامبر سال ۲۰۱۴  بوده سرعت یافته  به بیشترین نرخ خود رسیده است.

1395/08/16

یک "بانک خصوصی" مجوز فعالیت های ارزی و صرافی گرفت

 

 

به نقل از روابط عمومي از بانک ایران زمین، محمدرضا امیرحسنخانی در مراسمی که با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره بانک ایران زمین برای تقدیر از زحمات محمدابراهیم مقدم مدیرعامل پیشین این بانک برگزار شد، افزود: این اقدامات از جمله برنامه های تحقق یافته در طول دوره مدیرعاملی مقدم بوده است.

1395/08/16

کمک ۲۵ میلیون پوندی انگلستان به افغانستان

 

 

توافق نامه ی این کمک ۲۵ میلیون پوندی، امروز یکشنبه (۳۰ جوزا) میان «اکلیل حکیمی» وزیر مالیه و نماینده انگلستان در ارگ ریاست جمهوری به امضا رسید.

1395/08/16
Prev 1 Next 

Tehran

London

Dubai

Shanghai

New York

Tokyo