انتقال ارز به انگلستان

 

 

صرافی جوان با توجه به تجربه و سابقه ای درخشان در خصوص انتقال دادن ارز به سایر کشورها دارد  و همچنین با درنظر داشتن  روابط گسترده ای با شرکتهای مختلف دارا میباشد توانسته که برای شما متقاضیان عزیز نیز امکاناتی را از قبیل انتقال ارز به سایر کشورها از جمله انتقال ارز به انگلستان و همچنین پرداخت های الکترونیکی را با  با شرکت های هم گروه خود ، برآنست که امکان انتقال پول و پرداخت آنلاین هزینه ها در انگلستان را با سرعت بالا، قیمت مناسب، راهنمایی های کامل، پشتیبانی قوی و پیگری عالی برای شما فراهم کرده و در راستای پیشبرد اهداف نوین و پاسخگویی به نیازهای مالی متفاوت شما در انگلستان آماده است.

راههای انتقال ارز به انگلستان

انتقال ارز به بانک (سوئیفت) انگلستان

جهت انتقال ارز به حساب بانکی ، اطلاعاتی مثل شماره حساب، Sort Code  حساب (کد اختصاصی برای ارسال پول به حساب های بانکی انگلستان ) نام   برای آن موقع که  که دریافت کننده انتقال  ارزی قادر به دریافت وجه نقد نیست حال اعم از این که برایش امکانم ندارد یا مایل به دریافت وجه نقد نمیباشد  (مثل پرداخت هزینه دانشگاه و ...) علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ای که میشود ، بهترین گزینه محسوب میگردد.

انتقال  وسترن یونیون که از راههای رایج  بمنظور ارسال سریع و انتقال فوری ارز به انگلستان و سایر کشورهای خارجی ، در سراسر دنیا  و به ویژه ایران به شمار میرود. شما این امکان را خواهید داشت که  از هر نوع ارز مثل پوند و به هر مقداری  آن را (همچنین مبالغ کم )، بدون احتیاج به دارا بودن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای گیرنده ، به شکل وجوه نقدی در کمتر از یک 1 روز کاری و با اطمینان و خیال آسوده، به گیرنده خود در انگلستان برسانید و کلیه پروسه و مراحل برای انتقال ارز به انگلستان را با اطمینان خاطر به شکل آنلاین دنبال نمایید.

حواله مانی گرام

انتقال ارز از راه سیستم مانی گرام، جدا از افتراق هایی جزئی، کاملا شبیه حواله وسترن یونیون است. برای انتقال ارزبه انگلستان یا همان انتقال پوند به شکل فوری  توسط مانی گرام، دیگر احتیاجی  به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی  نمیباشدو نیز ضمن سادگی و امنیت با کم کردن  مراحل ومدت زمان انتقال ارز  ، یکی از برترین و بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال ارز بویژه انتقال ارز به انگلستان به حساب می آید.


لیست اخبار

Tehran

London

Dubai

Shanghai

New York

Tokyo