تثبیت قیمت پوند در روز تعطیلی بازارهای جهانی

تثبیت قیمت پوند در روز های تعطیل از طریق بانک مرکزی اعلام گردید. قیمت پوند انگلیس در روز تعطیل بازارهای جهانی دچار هیچگونه تغییری در ارزش خود نشده است. قیمت پوند در این روز ها ثابت می باشد. ارزش هر پوند انگلیس در روز تعطیلی که در بازار جهانی سپری شد 42,272 ریال معامله می شد و هیچگونه افزایشی را به همراه نداشت.

تثبیت قیمت پوند می تواند باعث توسعه در سرمایه گذاری های جهانی شود. در صورتی که قیمت پوند و همچنین ارز های دیگر در بازار ثابت باشد، افراد و یا حتی شرکت ها نگرانی نسبت به کاهش و یا افزایش قیمت ها نخواهند داشت. در شرایطی که قیمت پوند و دیگر ارزهای خارجی دارای نرخ ثابتی باشد، عملکرد و کار آرایی آن در توزیع منابع جهانی ضعیف خواهد بود.

 

تثبیت قیمت پوند

 

در روز تعطیل  بازار جهانی علاوه بر ثابت بودن قیمت پوند، ارزهای دیگری هم دارای قیمت ثابت و بدون تغییری در بازار بودند.  با توجه به گزارش ارائه شده از طرف  ایرنا، در پی تثبیت قیمت پوند،  ارزش هر دلار آمریکا 32,440 ریال،  هر یورو 36,445 ریال  اعلام گردید. به علاوه هر روپیه هند 504 ریال، فرانک سوئیس 33,400 ریال، کرون نروژ 3,890 ریال، کرون دانمارک 4,910 ریال، کرون سوئد 3,715 ریال،  درهم امارات متحده عربی8,828ریال، دینار کویت 106,775 ریال، لیر ترکیه 9,062 ریال و........ نیز در روز تعطیل بازار جهانی قیمت گذاری شد و ثابت ماند.

 


لیست اخبار

Tehran

London

Dubai

Shanghai

New York

Tokyo