استخراج ارزهای رمز نگار

🔴 دولت با صدور مجوز استخراج ارزهای رمزنگار موافقت کرد

✅ هیات وزیران در جلسه عصر امروز خود که به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، با استخراج ارزهای دیجیتال به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کرد.

☝️به موجب این تصمیم، استفاده از ارزهای دیجیتال صرفاً با قبول مسئولیت ریسک از سوی متعاملان بوده و مشمول حمایت و ضمانت دولت و سیستم بانکی نمی‌شود و بهره‌گیری از آن در مبادلات داخل کشور نیز مجاز نیست.

⚠️ افزون بر این، فعالیت مورد اشاره همچون سایر فعالیت های صنعتی، مشمول مالیات خواهد بود و شمول معافیت از مالیات، منوط به صدور ارز دیجیتال و بازگرداندن ارز حاصله به چرخه اقتصادی کشور است./

1398/05/07

صرافی های شهر هاي انگلستان

 

 

صرافى درآکسفورد
‎صرافى درواتفورد
‎صرافى دروارینگتون
‎صرافى درووستر
‎صرافى دروالسال
‎صرافى دروست برومویچ
ا‎صرافى درستوک-آن-ترنت
ا‎صرافى درسلاو، انگلستان
‎صرافى دراکستر
‎صرافى درولورهمپتون
‎صرافى درولز

صرافى در کمبریج‌شایر

‎صرافى درولینگ‌بورو
‎صرافى درویسبچ

‎صرافى دربرادفورد
‎صرافى دربرایتون

صرافى دربرایتون اند هوو
‎صرافى دربیرمنگام
‎صرافى درپورتسموث
‎صرافى درپرستون
‎صرافى درپلیموث
‎صرافى درپیتربورو
‎صرافى درترورو
‎صرافى درترافورد
‎صرافى درتیمساید
‎صرافى درچستر
‎صرافى درچلتنهام
‎صرافى درچلمزفورد
‎صرافى دردورام
‎صرافى درداربی
‎صرافى دردارلینگتون
‎صرافى دردوزبری
‎صرافى دردونکاستر
‎صرافى درریپون
‎صرافى درساوتند-آن-سی
‎صرافى درساوت‌همپتون
‎صرافى درسالزبری
‎صرافى درسالفورد
‎صرافى درساندرلند، تاین و ور
‎صرافى درسیتی ویکفیلد
‎صرافى درسیتی کنتربری
‎صرافى درشفیلد

‎صرافى دروست‌مینستر
‎صرافى درفلیت،همپشر

‎صرافى درکاونتری
‎صرافى درکارلایل
‎صرافى درکورنوال
‎صرافى درکولچستر
‎صرافى درکراولی، انگلستان
‎صرافى درکلیتون، منچستر
‎صرافى درکمبریج
‎صرافى درکنتربری
‎صرافى درکیلی
‎صرافى درکینگستون آپون هال
‎صرافى درگریت یارموث
‎صرافى درگریز، انگلستان
‎صرافى درگلاستر
‎صرافى درگیتس‌هد
‎صرافى درگیلدفورد
‎صرافى درلوتون
‎صرافى درلندن
‎صرافى درلنکستر
‎صرافى درلیورپول
‎صرافى درلیچفیلد
‎صرافى درلیدز
‎صرافى درینکلن، انگلستان
‎صرافى درمنچستر

صرافى درناتینگهام
‎صرافى درنوریچ
‎صرافى درنانیتون
‎صرافى درنیوکاسل
‎صرافى درنیوکاسل-آندر-لایم
‎صرافى درهادرزفیلد
‎صرافى درهارپورهی
‎صرافى درهارتل‌پول
‎صرافى درهیستینگز
‎صرافى دريورک

1398/05/04

کسری بودجه بریتانیا به ۱۰.۴ میلیارد پوند رسید

 

طبق گزارش اداره آمار ملی بریتانیا که منتشر شد، کسری بودجه این منطقه در ماه آوریل سال جاری میلادی ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون پوند است که در نسبت به مدت مشابه سال پیش 1/13 درصد بیشتر شده است.

1398/05/04

بازگشت قیمت پوند و یورو به مسير صعودي

قیمت یورو و پوند در مراکز مبادلات ارزی در هفته جاری دچار نوساناتی شده است و قیمت آنها با کاهش مواجه شد. بانک مرکزی ارزش امروز هر پوند انگلیس را بدون بالارفتن قیمت اعلام نمود که با نرخ 4،830 تومان خرید و فروش می شود و هر یورو با 0/05 کاهش در مقایسه با روزهای گذشته با نرخ 4،238 تومان در بازار موجود می باشد.

یورو

همان گونه که در دو هفته گذشته پیش بینی می شد نمودار یورو در برابر دلار سیر صعودی خود را طی کرد. در این زمان ما مقاومت زیادی برای یورو نسبت به دلار پیش بینی کرده ایم. این مقاومت و پایداری در هفته های آتی ممکن است نوسانات منفی برای یورو بوجود آورد. قیمت یورو بر اساس تغییرات جدید و رشد یورو در بازارهای جهانی، سیر صعودی می یابد و در حال حاضر به رکورد 4،238 تومان رسیده است. واضح است که ارزش یورو در حال حاضر از ارزش جهانی آن اثر می گیرد. لازم به ذکر است هفته آینده ما برای ارزش یورو در ایران نوسانات زیادی را پیش بینی می نماییم.

پوند صعودی

پوند

ارزش پوند انگلیس نسبت به دلار آمریکا در هفته گذشته در نمودار با نوسانات زیادی همراه بود و با پستی و بلندی بسیاری مواجه شد و ما تصور می کنیم که ممکن است با نوسانات منفی در پوند انگلیس مواجه شویم.

تاریخ بروزرسانی: 98/02/12

 

1398/05/04

تثبیت قیمت پوند در روز تعطیلی بازارهای جهانی

ثابت شدن قیمت پوند در روزهای تعطیل به وسیله بانک مرکزی اعلام شد. قیمت پوند انگلیس در روز تعطیل بازارهای جهانی با هیچ تغییری در ارزش روبرو نشده است. قیمت پوند در این روزها پایدار است. ارزش هر پوند انگلیس در روز تعطیلی که در بازار جهانی سپری شد 42,272 ریال معامله گردید و اصلا با افزایش روبرو نشد.

ثابت شدن قیمت پوند می تواند موجب گسترش در سرمایه گذاری های جهانی گردد. اگر ارزش پوند و همچنین سایر ارزها در بازار با ثبات همراه باشد، اشخاص و یا حتی شرکت ها هیچ نگرانی در ارتباط با کاهش و یا افزایش قیمت ها نخواهند داشت. هنگامی که قیمت پوند و سایر ارزهای خارجی از نرخ ثابتی برخوردار باشد، راندمان و کارآرایی آن در پخش منابع جهانی ضعیف خواهد بود.

 

تثبیت قیمت پوند

 

در روز تعطیل بازار جهانی علاوه بر ثبات نرخ پوند، سایر ارزها هم دارای قیمت ثابت و بدون تغییری در بازار بودند. بر اساس گزارش منتشر شده از سمت ایرنا، بر اساس ثبات قیمت پوند، ارزش هر دلار آمریکا 32,440 ریال، هر یورو 36,445 ریال اعلام شد. همچنین هر روپیه هند 504 ریال، فرانک سوئیس 33,400 ریال، کرون نروژ 3,890 ریال، کرون دانمارک 4,910 ریال، کرون سوئد 3,715 ریال، درهم امارات متحده عربی8,828ریال، دینار کویت 106,775 ریال، لیر ترکیه 9,062 ریال و........ نیز در روز تعطیل بازار جهانی قیمت گذاری شد و ثابت ماند.

تاریخ بروزرسانی: 98/02/09

 

1398/05/04

دلایل افت قیمت پوند چیست؟

پس از انجام رفراندوم بریتانیا برای خارج کردن آن از اتحادیه اروپا، پوند بریتانیا برای مدت چهار ماه است که با نزول مواجه شده است. قیمت پوند در ۳۱ سال گذشته به پایین ترین مقدار خود رسیده است. بر اساس گزارش رویترز انگلیس پس از خارج شدن از اتحادیه اروپا و احتمال این موضوع که میزان بهره از سمت بانک مرکزی آمریکا افزایش یابد، قیمت پوند انگلیس نسبت به چند دهه قبل به میزان زیادی دچار افت شده است. 

1398/05/04

قیمت پوند در بازار ایران امروز

برای اطلاع از قیمت پوند در بازار روز ایران در #date ادامه مطلب را ببینید.

 

 با وجود نواساناتی که این روز ها نرخ پوند و دلار مواجه شده اندجهت اطلاع قیمت پوند در تهران توسط صرافی جوان  اعلام می گردد.

1398/05/04

پیش بینی قیمت پوند

به گفته بانکداران ۲۴ (Banker)، پوند پس از مشخص شدن نتایج همه پرسی ۲۳ ژوئن انگلیس، هفته ناپایداری را پشت سر می گذارد. این گونه اتفاق به احتمال بالا دوباره در سه ماهه سوم رخ می دهد به علت اینکه سایه بریگزیت بازهم بر اقتصاد انگلیس قرار دارد و بانک مرکزی انگلیس را وادار می کند سیاست تسهیل پولی را گسترش دهد.

1398/05/04

نمودار قیمت پوند روزانه ، هفتگی ، ماهانه

نمودار قیمت پوند بر اساس روز ، هفته ، ماه ، سال

 

 

1398/05/04

بازار مشترک ارزی

دو نگاه به بازار متشکل ارزی

بازار متشکل ارزی در روزهای آینده شروع به کار خواهد کرد و بررسی‌ها نشان می‌دهد که بازیگران این بازار در گام نخست صرافی‌ هاو صراف خواهند بود و بانک مرکزی نیز به‌عنوان بازارساز حضور خواهد داشت و از معاملات این بازار یک نرخ تعادلی برای ارز کشف خواهد شد. درخصوص فعالیت بازار متشکل ارزی دو نگاه وجود دارد، نگاه نخست معتقد است که این بازار یک حرکت رو به جلو در جهت شفافیت و کاهش عدم تقارن اطلاعات در معاملات خواهد بود. در مقابل برخی کارشناسان نیز معتقدند سیاست‌گذار باید درخصوص برخی نکات مانند نوع حضور و مداخله بانک مرکزی، اعتمادسازی در حساب‌های ریالی و ارزی، فعالیت بازار در ساعت‌های غیراداری و شرایط فعالیت بازیگران خرد شفاف‌سازی کند
1398/05/04

امسال رکود در بازار مسکن

امسال مسکن وارد دوره رکود می‌شود و افزایش قیمتها هم مقطعی است

رضا بوستانی تحلیلگر مسائل اقتصادی:

با توجه به رشد قیمت مسکن در سال گذشته، انتظار می‌رود که مسکن وارد دوره رکود شود. این رکود به دلیل این خواهد بود که تقاضای مسکن به دلیل کاهش درآمد واقعی خانوارها افت خواهد کرد و همچنین بازدهی اسمی مسکن از محل اجاره نیز به دلیل افزایش محدود درآمد اسمی خانوارها متناظر با افزایش قیمت مسکن (هزینه سرمایه‌گذاری اولیه) نخواهد بود. پس باید انتظار داشت که مسکن وارد دوره‌ای رکودی شود. البته ممکن است به دلیل شوک طرف عرضه (افزایش هزینه‌های تولید) قیمت‌ها به مقدار محدودی افزایش یابند ولی این افزایش تنها می‌تواند مقطعی باشد.1398/05/04

آربیتاژ چیست

❓آربیتراژ چیست؟

🔄 خرید و فروش هم‌زمان یک دارایی برای کسب سود از تفاوت قیمت‌ها آربیتراژ (arbitrage) گفته می‌شود.

💡به عبارتی سود آربیتراژی زمانی ایجاد می‌شود که یک کالای مشابه در دو بازار مختلف یا در مواردی خاص در دو قالب متفاوت عرضه می‌شود اما قیمت های یکسانی ندارد.

⚠️ وجود آربیتراژ نتیجه ناکارآمد بودن بازار است و مکانیزمی ایجاد می‌کند که موجب می‌شود قیمت‌ها به طرز قابل‌توجهی از ارزش واقعی‌شان در درازمدت منحرف نشوند.

☝️آربیتراژ نیرویی لازم برای بازارهای مالی است./

 

تهیه شده توسط صرافی جوان

1398/05/04

خرید پوند انگلستان و کاهش 20 درصدی

 

 با توجه به شرایطی که در حال حاضر ایجاد شده و ارزش پوند در مقایسه با ارزهای دیگر در انگلستان کمتر شده است، از سمت دیگر تورم در این کشور با سرعت زیاد که از نوامبر سال ۲۰۱۴ بوده سرعتش افزایش یافته و به بالاترین میزان خود رسیده است.

1398/05/04

یک "بانک خصوصی" مجوز فعالیت های ارزی و صرافی گرفت

 

بر اساس اظهارات روابط عمومي بانک ایران زمین، محمدرضا امیرحسنخانی در مراسمی که با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره بانک ایران زمین به منظور تشکر از زحمات محمدابراهیم مقدم مدیرعامل پیشین این بانک برگزار شد، عنوان کرد: این اقدامات از جمله برنامه های محقق شده در طول دوره مدیرعاملی مقدم بوده است.

1398/05/04

حواله به انگلستان

اگر شما تصمیم دارید مبالغی را به حسابی در کشور انگلستان واریز کنید باید به اطلاع برسانیم که دیگر نگران نباشید زیرا مجموعه صرافی جوان می تواند این کار را برای شما از وجوه و حسابی که در انگلیس دارد برای شما انجام دهد. اکنون می خواهیم برای شما انواع مختلف حواله به انگلستان را عنوان کنیم. مدت زمانی که به منظور حواله به انگلستان زمان می برد 1 الی 2 روز است که در این زمان پوند به انگلستان نیز حواله می شود. همچنین باید مطلع باشید که معمولا این حواله در همان روز کاری صورت می گیرد.

همچنین باید عنوان کنیم که حواله به انگلستان از انواع مختلفی برخوردار بوده است ولی در حال حاظر ققط امکان یک نو حواله وجود دارد.

مقدار کارمزدی که حواله به انگلستان دارد چقدر است؟ 

 مقادیر کمتر از هزار پوند شامل 10£ کارمزد می باشند .

ارز انتقال

در حواله به انگلستان باید مطلع باشیم که ارز مورد انتقال پوند انگلیس است. اگر تصمیم دارید ارز دیگری به جز پوند را به انگلیس حواله کنید باید در مرحله نخست از شرایط صرافی اطلاع پیدا کنید و بعد اقدامات موردنیاز را صورت دهید. صرافی جوان مبلغ شما را از منابعی پرداخت می کند که ۱۰۰٪ مالیات آن پرداخت گردیده و به وسیله ایجنت های رسمی انتقال صورت می گیرد.

تاریخ بروزرسانی: 98/02/09

1398/05/04

بوند را چه عاملی به زیر کشید؟

دلار را چه عاملی به زیر کشید؟
سیاستی که یک سال طول کشید

🔴دلار در هفته‌‌ای که گذاشت تا مرز ۱۱هزار تومان پایین آمد و این سؤال را ایجاد کرد که چرا بازار ارزی که سال گذاشته تا نزدیک ۲۰ هزار تومان پر کشید با داغ‌تر شدن اخبار سیاسی به جای تداوم افزایش به مسیر کاهشی افتاد؟

🔴راز این تغییر مسیر را باید در توجه بیشتر به اصول علمی سیاست ارزی جست‌وجو کرد که بلافاصله پس از سیاست ناصحیح دلار ۴۲۰۰ توسط اقتصاددانان برجسته تحت عنوان بازار ثانویه پیشنهاد شد ولی هیچوقت جز چند هفته اخیر جدی گرفته نشد.

🔴دکتر موسی غنی‌نژاد اولین فردی بود که در کنار اقتصاددانان نزدیک به مجموعه معتبر «دنیای اقتصاد» پیشنهاد تشکیل بازار دوم را ارائه کرد؛ پیشنهادی که رانت‌جویان در کمین نشسته برای دلار ۴۲۰۰ را به شدت عصبانی کرد. متأسفانه برخی از اقتصادخوانده‌ها هم با تهاجم‌ به پیشنهاد تشکیل بازار ثانویه و ایجاد این فوبیا که بازار ثانویه باعث صعود دلار به ۴۵ هزار تومان می‌شود دولتمردان ارشد را از اجرای این سیاست ترساندند و آنها نیز مانع اجرای کامل این سیاست صحیح توسط سیاستگذار ارزی شدند.

🔴اما واقعیت نشان داد که اجرای ناقص این سیاست، دلار را از مرز ۱۹ هزار تومان تا مرز ۱۴ هزار تومان کاهش داد و در چند هفته اخیر با اجرای کامل این سیاست و نزدیک‌سازی نرخ نیما به بازار، نرخ‌ها تا مرز ۱۱ هزار تومان کاهش یافت. در عین حال، صاحبنظران معتقدند تا زمان از بین رفتن ریسک‌های غیراقتصادی، بانک مرکزی نباید اجازه بدهد نرخ ارز از حد تعادل میان‌مدت پایین‌تر بیاید چرا که ثبات میان‌مدت بسیار مهم‌تر از کاهش مقطعی است.

1398/05/04

نوسان دلار و پوند

🔴 نوسان ۱۲ درصدی دلار ظرف مدت ۱۰ روز

⚠️ بررسی روند ۱۰ روزهء قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و بازار آزاد، نشان از نوسان در بازهء ۱۵۰۰ تومانی -از ۱۱,۲۰۰ تا ۱۲,۷۰۰ تومان- دارد.

💡اگرچه عملکرد بازارساز در هدایت نرخ به کانال هدف مطلوب بوده، اما بازهء نوسان نرخ در کوتاه‌مدت از سوی رگولاتور، اثراتی همچون توقف خط حواله درهم و تعلل بازیگران عمده بازار را در پی داشته است.

🎯 بازارساز چنانچه بتواند بازهء نوسان ۱ تا ۳ درصدی را در کوتاه‌مدت مدیریت نماید، می‌توان گفت که به یک "روش پایدار" در رگولاتوری نرخ ارز برای دوران تحریم دست‌یافته است./

 

1398/05/04

ردپای عربستان و امارات در نوسان بازار ارز

 

⚠️ وقتی عربستان در دوبی و دیگرنقاط جهان به ناگهان خریدار تومان می‌شوند و قیمت ارز در بازار رو به کاهش می‌گذارد آیا نباید شک کرد که چه اتفاقی افتاده که ناگهان "تومان" ما عزیز شده، آیا نرخ تورم در ایران کاهش یافته و به زیر صفر رسیده؟ و تراز بازرگانی ما مثبت شده است؟ چه اتفاقی افتاده که ارزش تومان ما به شدت بالا رفته؟

☝️و اگر هیچ اتفاق مثبتی رخ نداده، چرا برخی شروع به خرید  تومان و تزریق ارز به اقتصاد ما می‌کنند؛ آیا به ناگهان صرافان عربستانی دشمنی را با ما کنار گذاشته و عاشق ملّت ایران شده‌اند و از سر دلسوزی میلیون‌ها درهم و دلار خود را ارزان کرده و به مردم ایران عرضه می‌کنند؟

💡 اگر جواب سوالات فوق مثبت نیست، آیا شایسته نیست که بازار ساز  عزیز ما یعنی بانک محترم مرکزی خلاف روش آنها رفتار کرده و با تزریق منفی به خرید و جمع آوری ارز اقدام نموده و نقشه آنها را که همانا ایجاد نوسان و تلاطم در بازار ما است را نقش بر آب کند؟

🧐 بررسی های فنی و اقتصادی نشان می‌دهد وقتی تلاطم پنج تا ده در صدی را در بازار مشاهده می‌شود، حتما یک جای کار اشکال دارد و قیمت خرید پوند وقیمت فروش پوند دستخوش این تغییرات می شود.

 

1398/05/04

طرح جدید اسکناس های پنجاه پوندی

 💷 رئیس بانک مرکزی انگلیس با اعلام خبر تغییر شکل اسکناس‌های ۵۰ پوندی این کشور گفت که تصویر آلن تورینگ، ریاضی دان مشهور انگلیسی در جنگ جهانی دوم که نقش عمده‌ای در شکستن دستگاه رمز آلمانی‌ها داشت و جان میلیون‌ها نفر را نجات داد، بر روی اسکناس‌های جدید نقش خواهد بست./

 

1398/05/04

انتقال ارز به انگلستان

 

صرافی جوان به دلیل تجربه و سابقه ای زیادی که در زمینه منتقل کردن ارز به کشورهای دیگر دارد و همچنین به سبب روابط زیادی که با شرکتهای گوناگون دارد توانسته که برای شما متقاضیان عزیز شرایطی از جمله انتقال ارز به بقیه کشورها مانند منتقل کردن ارز به انگلستان و همچنین پرداخت های الکترونیکی را با  با شرکت های هم گروه خود فراهم آورد. لازم به ذکر است صرافی جوان در تلاش است که شرایط منتقل کردن پول و پرداخت آنلاین هزینه ها در انگلستان را در سریعترین زمان ، قیمت مطلوب ، راهنمایی های کامل ، پشتیبانی قوی و پیگری مناسب برای شما ایجاد نماید و در جهت ارتقا اهداف نوین و پاسخگویی به نیازهای مالی گوناگون شما در انگلستان آماده می باشد.

راههای انتقال ارز به انگلستان

منتقل کردن ارز به بانک (سوئیفت) انگلستان

به منظور منتقل کردن ارز به حساب بانکی ، اطلاعاتی مانند شماره حساب، Sort Code حساب (کد اختصاصی به منظور ارسال پول به حساب های بانکی انگلستان) نام به منظور زمانی که دریافت کننده انتقال ارزی نمی تواند وجه نقد دریافت نماید (امکان این کار برای فرد وجود ندارد یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد)(مانند پرداخت هزینه دانشگاه و ...) در این هنگام علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، این روش مناسب ترین گزینه به حساب می آید.

انتقال وسترن یونیون از روش های متداول برای انتقال به سرعت و فوری ارز به انگلستان و کشورهای خارجی دیگر در سراسر دنیا و مخصوصا ایران به حساب  می آید. شما می توانید که هر گونه ارز مانند پوند و به هر میزانی که می خواهید(حتی مبالغ اندک)، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای دریافت کننده آن را به صورت وجوه نقدی در کمتر از یک 1 روز کاری و مطمئن به گیرنده خود در انگلستان بفرستید و تمامی فرآیند و مراحل به منظور منتقل کردن ارز به انگلستان را با مطمئن و به صورت آنلاین ملاحظه کنید. 

حواله مانی گرام

منتقل کردن ارز از طریق سیستم مانی گرام، به جز افتراق های جزئی به صورت کامل مشابه با حواله وسترن یونیون می باشد. به منظور منتقل کردن ارز به انگلستان یا همان منتقل کردن پوند به صورت فوری از طریق مانی گرام، اصلا نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست و علاوه بر آسانی و امنیت با کاهش مراحل و مدت زمان منتقل کردن ارز، یکی از مناسب ترین و بهترین سیستم های مالی دنیا برای منتقل کردن ارز مخصوصا انتقال ارز به انگلستان محسوب می گردد.

تاریخ بروزرسانی:98/02/12

1398/05/03

خرید پوند

خرید پوند

خرید نقدی ارز یا همان خرید اسکناس در صرافی جوان بسته به میزان درخواست مشتریان در قیمت های متفاوت قابل ارایه به فروشندگان ارز می باشد. لذا جهت اطلاع دقیق از نرخ خرید پوند با صرافی جوان تماس بگیرید.

خرید پوند به صورت نقدی تنها در صرافی جوان و خرید نقدی دیگر ارزها منجمله دلار امریکا و یورو در صرافی جوان می باشد. لازم به ذکر است ارایه کارت شناسایی معتبر در زمان خرید و فروش ارز الزامی می باشد.

نحوه خرید پوند و خرید دلار و خرید یورو در صرافی جوان به ترتیب ذیل می باشد:

مراجعه حضوری به صرافی جوان

ارایه اسکناس پوند یا دلار کانادا توسط مشتریان محترم

بررسی و شمارش اسکناس ها توسط دستگاه های اسکناس شمار

اعلام مبلغ قابل پرداخت به ریال به مشتریان محترم

ارایه شماره حساب و یا شماره کارت و یا شماره شبای حساب توسط مشتریان محترم

واریز مبلغ ریالی به حساب اعلام شده توسط مشتریان در حضور مشتریان محترم در زمان مراجعه به صرافی جوان مبلغ ریالی را همزمان با خرید ارز در حضور مشتریان محترم و در زمان مراجعه به صرافی واریز می نماید

1398/05/03

فروش پوند

فروش پوند

فروش نقدی ارز یا همان فروش اسکناس در صرافی جوان بسته به میزان درخواست مشتریان در قیمت های متفاوت قابل ارایه به خریداران ارز می باشد. لذا جهت اطلاع دقیق از نرخ فروش پوند و فروش دلار و فروش یورو با صرافی جوان تماس بگیرید.

فروش پوند به صورت نقدی تنها در صرافی جوان و فروش نقدی دیگر ارزها منجمله دلار امریکا و یورو درصرافی جوان قابل انجام می باشد. لازم به ذکر است ارایه کارت شناسایی معتبر در زمان خرید و فروش ارز الزامی می باشد.

نحوه فروش پوند در شعبه صرافی جوان به دو روش ذیل انجام می گیرد:

–واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی جوان در ایران از طریق حواله بانکی در ایران:

در این روش مشتریان محترم بایستی پس از تماس با صرافی جوان در شعبه صرافی جوان و اطلاع از قیمت فروش پوند و یا قیمت فروش دلار و قیمت فروش یورو نسبت به واریز مبلغ ریالی به حساب های ارایه شده صرافی جوان در ایران اقدام نمایند صرافی جوان به محض وصول وجوه واریزی امکان ارایه ارز به خریداران را در محل صرافی خواهد داشت.

خریداران محترم بایستی در نظر داشته باشند در صورت واریز ریال را از طریق انلاین بانک ویا ایینترنتی احتمال دارد وجه واریزی پس ازچند ساعت و حتی در روز های پنج شنبه ممکن است وصول وجوه واریزی تا روز شنبه به طول انجامد .

واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی جوان در ایران از طریق دستگاه های پز در نمایندگی صرافی جوان در تهران امکان پذیر می باشد.

در این روش خریداران محترم پس از کشدن کارت در دستگاه های پز می توانند ارز مورد نیاز خود
را بلافاصله دریافت نمایند.

1398/05/03

پیش بینی قیمت پوند

⚠️ بعد از سقوط پهپاد و تحریم‌های جدید آمریکا، حالا می‌توان برای سومین بار در هفته‌های اخیر، رفتار معکوس بازارساز با کاهش نرخ پوند پس از فاند مهم خبری افزایش سطح غنی‌سازی اورانیوم توسط ایران را مشاهده نمود!

☝️اگرچه بازارساز توانسته بازار را در محدوده ۱۲,۸۰۰ تا ۱۳,۲۰۰ کنترل کند، اما مشخصاً نه‌تنها راهبرد مقاومت در برابر افزایش قیمت دلار، قیمت پوند بلکه کاهش قیمت پوند و قیمت دلار -آن‌هم درست در زمان رخداد وقایع مهم- را اتخاذ کرده است؛

💡این رفتار بازارساز سیگنالی به بازار آزاد می‌دهد که دخالت صریح رگولاتور، قیمت‌ها را به‌طور تصنعی پایین نگه‌داشته فلذا منطبق با رفتار طبیعی بازار نیست!

❓سوال اینجاست چرا اساساً بازارساز با چنین قدرتی، در مواقع کاهشی کردن قیمت پوند و قیمت دلار و قیمت یورو -به روشنی و تمام‌قد- توان خود را به رخ بازار آزاد می‌کشد، اما در زمانی که واکنش طبیعی بازار آزاد به نوع رفتار بازارسازی غیرارگانیک خود را دیده و با افزایش قیمت مواجه می‌شود، هرگونه اراده و خواست خود در افزایش نرخ را رد می‌کند؟! درحالی‌که می‌تواند همچون هفته‌های اخیر قیمت خود را کاهش دهد؟

👈 اینجاست که باید گفت "پیش‌بینی رفتار بازارساز" بر "پیش‌بینی رفتار بازار آزاد" اولویت دارد./

1398/05/03
Prev 1 Next