انتقال ارز به انگلستان

 

صرافی جوان به دلیل تجربه و سابقه ای زیادی که در زمینه منتقل کردن ارز به کشورهای دیگر دارد و همچنین به سبب روابط زیادی که با شرکتهای گوناگون دارد توانسته که برای شما متقاضیان عزیز شرایطی از جمله انتقال ارز به بقیه کشورها مانند منتقل کردن ارز به انگلستان و همچنین پرداخت های الکترونیکی را با  با شرکت های هم گروه خود فراهم آورد. لازم به ذکر است صرافی جوان در تلاش است که شرایط منتقل کردن پول و پرداخت آنلاین هزینه ها در انگلستان را در سریعترین زمان ، قیمت مطلوب ، راهنمایی های کامل ، پشتیبانی قوی و پیگری مناسب برای شما ایجاد نماید و در جهت ارتقا اهداف نوین و پاسخگویی به نیازهای مالی گوناگون شما در انگلستان آماده می باشد.

راههای انتقال ارز به انگلستان

منتقل کردن ارز به بانک (سوئیفت) انگلستان

به منظور منتقل کردن ارز به حساب بانکی ، اطلاعاتی مانند شماره حساب، Sort Code حساب (کد اختصاصی به منظور ارسال پول به حساب های بانکی انگلستان) نام به منظور زمانی که دریافت کننده انتقال ارزی نمی تواند وجه نقد دریافت نماید (امکان این کار برای فرد وجود ندارد یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد)(مانند پرداخت هزینه دانشگاه و ...) در این هنگام علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، این روش مناسب ترین گزینه به حساب می آید.

انتقال وسترن یونیون از روش های متداول برای انتقال به سرعت و فوری ارز به انگلستان و کشورهای خارجی دیگر در سراسر دنیا و مخصوصا ایران به حساب  می آید. شما می توانید که هر گونه ارز مانند پوند و به هر میزانی که می خواهید(حتی مبالغ اندک)، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای دریافت کننده آن را به صورت وجوه نقدی در کمتر از یک 1 روز کاری و مطمئن به گیرنده خود در انگلستان بفرستید و تمامی فرآیند و مراحل به منظور منتقل کردن ارز به انگلستان را با مطمئن و به صورت آنلاین ملاحظه کنید. 

حواله مانی گرام

منتقل کردن ارز از طریق سیستم مانی گرام، به جز افتراق های جزئی به صورت کامل مشابه با حواله وسترن یونیون می باشد. به منظور منتقل کردن ارز به انگلستان یا همان منتقل کردن پوند به صورت فوری از طریق مانی گرام، اصلا نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست و علاوه بر آسانی و امنیت با کاهش مراحل و مدت زمان منتقل کردن ارز، یکی از مناسب ترین و بهترین سیستم های مالی دنیا برای منتقل کردن ارز مخصوصا انتقال ارز به انگلستان محسوب می گردد.

تاریخ بروزرسانی:98/02/12


لیست اخبار