بازگشت قیمت پوند و یورو به مسير صعودي

قیمت یورو و پوند در مراکز مبادلات ارزی در هفته جاری دچار نوساناتی شده است و قیمت آنها با کاهش مواجه شد. بانک مرکزی ارزش امروز هر پوند انگلیس را بدون بالارفتن قیمت اعلام نمود که با نرخ 4،830 تومان خرید و فروش می شود و هر یورو با 0/05 کاهش در مقایسه با روزهای گذشته با نرخ 4،238 تومان در بازار موجود می باشد.

یورو

همان گونه که در دو هفته گذشته پیش بینی می شد نمودار یورو در برابر دلار سیر صعودی خود را طی کرد. در این زمان ما مقاومت زیادی برای یورو نسبت به دلار پیش بینی کرده ایم. این مقاومت و پایداری در هفته های آتی ممکن است نوسانات منفی برای یورو بوجود آورد. قیمت یورو بر اساس تغییرات جدید و رشد یورو در بازارهای جهانی، سیر صعودی می یابد و در حال حاضر به رکورد 4،238 تومان رسیده است. واضح است که ارزش یورو در حال حاضر از ارزش جهانی آن اثر می گیرد. لازم به ذکر است هفته آینده ما برای ارزش یورو در ایران نوسانات زیادی را پیش بینی می نماییم.

پوند صعودی

پوند

ارزش پوند انگلیس نسبت به دلار آمریکا در هفته گذشته در نمودار با نوسانات زیادی همراه بود و با پستی و بلندی بسیاری مواجه شد و ما تصور می کنیم که ممکن است با نوسانات منفی در پوند انگلیس مواجه شویم.

تاریخ بروزرسانی: 98/02/12

 


لیست اخبار